/ / 7 Super-Hydrating Face Products, które nie nadają połyskującej twarzy

7 Super-Hydrating Face Products, które nie nadają połyskującej twarzy

kosmetyki natryskowe

Nic nie jest tak satysfakcjonujące jak dużeszklankę wody mrożonej w upalny letni dzień. Zapobiega pragnieniu, chłodzi cię, wzmacnia ciało i idzie do picia gwiazd, przysięgając na lepszą skórę. Niedawno mega-hydrator wyprowadza się z butelki do swoich ulubionych wygaszaczy.

"Woda jest dla nas nie tylko ważnazdrowie, ale także nasze komórki skóry działają poprawnie "- mówi Joshua Zeichner, lekarz dermatolog w Nowym Jorku. "Produkty na bazie H2O dostarczają nam nowego sposobu na zapewnienie i utrzymanie wysokiego poziomu nawilżania dla naszej twarzy i ciała".

Sprawdź te produkty natryskowe, które dają skórze olbrzymią przekrwienie.

perfumowane kosmetyki

Woda Chłodząca Mleka

Jest to jedyny w swoim rodzaju rozwiązanie pozwalające zachować spokójtego lata. Zanurz się w żelu z lodówką (mieszanka wody morskiej i kofeiny), a następnie użyj go do doskonałej skóry, torebki pod oczami i dodaj wykończenie lśniące, gdziekolwiek potrzebujesz trochę siły.

Kup to: 24 USD, sephora.com

perfumowane kosmetyki

Maska do twarzy Dr Jart Water-Full Hydrogel

Wzmocnij poziom rosy na twarzy, rzucając na maskę na bazie wody. Spróbuj użyć go po długim locie, całodniowej sali do basenu lub późnej nocy w mieście, gdzie miałeś za dużo szklanek róża.

Kup to: 9 USD, drugstore.com

perfumowane kosmetyki

Tarte Rainforest Morza morskiego Boosting Mist

Nie mogę przestać marzyć na plaży? Dostaj swoją poprawkę przez spritzing na ten ożywczy mieszanka nawilżających wody oceanu i zmiękczania ekstraktu kwiatu morskiego. Utrzymuje makijaż w miejscu, zmniejsza wygląd porów i odświeża zmęczoną skórę.

Kup to: 25 USD, sephora.com

perfumowane kosmetyki

Stila Aqua Glow Serum Foundation

Najlepsza twarz do przodu nigdy nie była prostsza: ta lekka podkład nie tylko promieniuje, ale również jonizowana woda, która odżywia i nawilża.

Kup to: 45 USD, stilacosmetics.com

perfumowane kosmetyki

Początek Odświeża Nawilżający chłodzik z Hawaiian Mineral Water

Nie musisz rezerwować podróży na Hawajach, aby zebrać siękorzyści płynące z ich wody mineralnej. Jest w tym chłodzącym środku nawilżającym, który jest idealny do ponownego nawadniania i odświeżania skóry po długim, tryskawicznym treningu.

Kup to: 33 USD, sephora.com

perfumowane kosmetyki

Żel wodny Neutrogena Hydro Boost z dodatkiem SPF

Cieplej temperatury oznacza, że ​​chcesz nosićlżejsze ubrania - i opryskiwają ciężkie nawilżacze twarzy. Zastosuj hybrydę wodno-żelową każdego ranka w celu wygaszenia skóry i ochrony przed promieniowaniem UV.

Kup to: 19 USD, neutrogena.com

perfumowane kosmetyki

Garnier Micellar Woda oczyszczająca All-in-1 Remover & Oczyszczający

Leniwe dziewczyny, cieszcie się! Znaleźliśmy twoją nową bestię do pielęgnacji skóry. Woda micelarna jest formułowana z minerałami bogatymi w antyoksydanty i usuwa wodoodporny makijaż, a także oczyszcza. Nie wymaga płukania.

Kup to: 9 USD, garnierusa.com

Zwróć uwagę na: