/ / Czy twoje brwi starzają się tobą?

Czy twoje brwi starzą się tobą?

wskazówki dotyczące brwi

Ten artykuł został napisany przez Elizabeth Brous i dostarczony przez naszych partnerów na Zapobieganie.

Śmiejesz kremy wokół oczu, dotknij sięszarości i czasu na bieżni - ale co ostatnio zrobiłeś dla brwi? Jeśli nigdy nie myślałeś o łukach poza okazjonalnym tweezingem, teraz jest to dobry moment, aby zacząć. "Podobnie jak skóra i włosy, twoje brwi mogą zacząć pokazać swój wiek", mówi Anastasia Soare, właścicielka Anastasia Beverly Hills Salon. "Mogą się rozrzedzać, stać się grubo i niesfornie, lub szarą". I jak nowa fryzura może wykończyć lata, zadbany, dobrze zdefiniowany czoło może pożywić twarz młodemu młodości.

Niezależnie od tego, czy twoje są cieńsze, blaknięcie czy szarość, pomożemy Ci uzyskać kształt!

Twój Arch Enemy: Znikające Brows

wskazówki dotyczące makijażu brwi

Problem: "Podobnie jak cienkie włosy, skórzane brwi pochodzą z wiekiem, więc sprawiają, że wyglądasz starszy niż ty", mówi Eliza Petrescu, właściciel oczu Elizy w Nowym Jorku.
Rozwiązanie: Użyj proszku do czoła, aby wypełnić nieczyste plamki i sprawi, że Twoje łuki będą grubsze.
Rozwiązanie Brow Fix:
1. Zacznij od delikatnego pociągnięcia skóry napiętej jedną ręką, aby utworzyć gładką powierzchnię.
2. Z sztywną, kątową pędzelkiem, kurzem naproszek w tym samym kierunku rozwijać włosy, przy użyciu lekkich pociągnięć pierzastych. Skoncentruj się na niewielkich obszarach - mówi Kristie Streicher, ekspertka brwi w Warren-Tricomi Salon w Los Angeles.
3. Kiedy skończysz, szczotkuj włosy w górę i na zewnątrz za pomocą szpuli (to jak czysta różdżka do rzęs); to mieszanka i zmiękcza proszek, dzięki czemu wygląda bardziej naturalnie i usuwa nadmiar proszek.
Musisz mieć produkty: Ardell Duo Brow Brush (4 dolary, sallybeauty.com) i Anastasia Brow Powder Duo (23 USD, sephora.com)

Twój Arch Enemy: Uciekające Ogony

wskazówki dotyczące makijażu brwi

Problem: Brownie naturalnie cienkie na zewnętrznych krawędziach (przezświątynie), ale szybkie zanikanie może być wynikiem przegięcia. "Ogon czoła jest częścią, która wyłania się z łuku, co sprawia, że ​​oczy wyglądają młodzieńczo i seksownie", mówi Petrescu. "Bez tego, oczy wydają się droopy i zmęczone."
Rozwiązanie: Przedłużyć ogonki z ołówkiem.
Rozwiązanie Brow Fix:
1. Najpierw określ, gdzie jest ogon twojego czołapowinien się zakończyć trzymając ołówek po przekątnej od zewnętrznego naroża nozdrza do zewnętrznego krańca oka. Twoim celem jest punkt, w którym ołówek przecina się z Twoim wzrokiem.
2. Przedłużyć brwi do tego punktu, używając ołówka do rysowania szkicu lekkiego, pierzastego uderzenia w tym samym kierunku, w którym rosną włosy.
3. Ustaw ołówek - i łącz się z ogonkami ołówkowymi z resztą włosów - pogłębiając zabarwiony żel z brwi na całej długości brwi.
Musisz mieć produkty: CoverGirl Brow & Eye Makers Ołówek ($ 4, covergirl.com) i Żel do kremu Brow Szybki Korzyści (18 USD, benefitcosmetics.com)

Twój Arch Enemy: Graying Brows

wskazówki dotyczące makijażu brwi

Problem: "Z daleka, szare lub białe brwi znikają całkowicie, co sprawia, że ​​Twoje funkcje są niezrównoważone", wyjaśnia Petrescu.
Rozwiązanie: Camouflage bezbarwne włosy stosując odpowiednią technikę, która zależy od liczby szarości.
Poprawka:
1. Ukryj kilka straysów za pomocą znacznika czoła, który pasuje do koloru brwi; punkt końcówki filcowej pozwala dokładnie wyznaczyć włosy naturalnie wyglądającym kolorem.
2. Jeśli masz znaczną liczbę szarości, zrób je kolorowo przez szczotkowanie przy użyciu zabarwionego żelu z zębów, który jest nieco lżejszy od włosów nongray.
3. Jeśli twoje brwi są szare, farbowanie ich jestnajlepsza naprawa. Zapytaj swojego fryzjera, czy salon oferuje taką usługę (często bezpłatnie, gdy masz włosy), czy też zrobisz to w spa. "Nawet jeśli włosy na twojej głowie to srebrne lub szare włosy, sugeruję, że zabarwienie brwi jest jasno brązowe", mówi Petrescu. "Tworzy ramy dla Twoich oczu, które poprawiają Twoje cechy dla młodszego wyglądu".
Musisz mieć produkty: TouchBack BrowMarker (20 USD, touchbackbrow.com) i Odcień brwi Browna Paula Dorf (20 dolarów, Amazon.com)

Twój Arch Enemy: zarośnięte brwi

wskazówki dotyczące makijażu brwi

ZWIĄZANE Z: 3 roztwory dla powiek powiek

Problem: Kościste brwi mogą sprawiać, że oczy są mniejsze. Dłuższe, grubsze włosy (które pojawiają się wraz z wiekiem) mogą się zwisać na zewnętrznych krawędziach, dzięki czemu powieki wyglądają drogo, mówi Streicher.
Rozwiązanie: Przycinanie, tweeze i ustaw włosy w miejscu łuku, które są pod kontrolą.
Poprawka:
1. Umyj wszystkie włosy szpulką, a następnie użyjnożyczkami do brwi, aby wyciąć końcówki włosów, które rozciągają się ponad górną krawędź linii brwi, po jednej na raz. (Przecięcie ich jednym dotknięciem pozostawia prostą krawędź, która wygląda nienaturalnie.)
2. Następnie użyj szczypiec ze skośnymi końcówkami, aby zerwać zbłąkane włosy, które wyrastają poza pokos włosa, który definiuje twój naturalny kształt brwi. "To może być trudne, więc polecam iść do pro", mówi Petrescu.
3. Wykończ jasny żelem do brwi, aby ustawić włosy w miejscu bez ciemnienia.
Musisz mieć produkty: Revlon Brow Styling Gel (9 USD, Amazon.com), Tweezerman Brow Shaping Nożyczki i szczotki (19 USD, tweezerman.com), i Sally Hansen Brows That Wow Diamond Slant Tip Pinceta (12 USD, ulta.com).

Zwróć uwagę na: