/ Możemy być skazani na trądzik przez resztę naszych życia

Możemy być skazani na trądzik przez resztę naszych życia

trądzik

Jeśli masz długotrwały związekTwój trądzik antybiotyk doustny, może chcesz siąść na to. Nowe badania przeprowadzone przez lekarzy brytyjskiego stowarzyszenia dermatologii sugerują, że zamiast złagodzić przebijanie, przyjmowanie leków takich jak doksycyklina i klindamycyna dłużej niż sześć miesięcy może spowodować trądzik LIFE.

W swoim przeglądzie 928 pacjentów stwierdzili, żeużytkownicy wyskakiwali pigułki przez średnio około półtora miesiąca (najdłuższy w ciągu siedmiu lat). Zalecane ramy czasowe tych leków to tylko cztery do sześciu miesięcy. Naukowcy boją się, że przyjmowanie pigułek przez dłuższy czas może doprowadzić do powstania trądzik odpornego na antybiotyki (znany także jako Propionibacterium), a także zmniejszyć naszą zdolność do zwalczania bakterii bez trądziku.

Zapisz się na nowy biuletyn Women's Health, Więc to się wydarzyło, aby poznać historie i badania dotyczące zdrowia.

Więc co to wszystko znaczy dla naszego codziennego? Zasadniczo możemy stworzyć sytuację, w której trądzik staje się trudniejszy w leczeniu. Ponadto, w komunikacie prasowym wydanym przez Brytyjskie Stowarzyszenie Dermatologii, autor badania Heather Whitehouse podkreśliła, że ​​wiele leków przeznacza doustne antybiotyki jako jedyna formę leczenia, chociaż nie skutecznie rozwiązują wszystkich aspektów trądziku. I wszystko, co może uniemożliwić ludziom ochronę tych rodzajów trądziku w przyszłości.

Uzyskaj wszystkie fakty dotyczące trądziku dorosłych w naszym animowanym filmie:

Niektóre badania przeprowadzone przez dermatologa Whitney Bowe, M.D. wskazał, że możemy lepiej pominąć skrypty i używać produktów z probiotykami w celu leczenia wybuchów. (Spróbuj Aurelia Probiotic Skincare.)

Jeśli szukasz bardziej tradycyjnej metody,dotrzeć do produktów zawierających trądzikowe składniki, takie jak kwas salicylowy w oczyszczaniu twarzy. Pamiętaj także, aby przeczytać etykiety, aby znaleźć bezfreonowe i niekomedogenne środki nawilżające, które nie będą wkręcać się w skórę. Przede wszystkim zadbaj o długotrwałe relacje z dermatologiem, który pomoże Ci wymyślić rutynę, która działa dla Ciebie.

Zwróć uwagę na: