/ / 7 wskazówek do zgniatania następnego treningu

7 wskazówek do zgniatania kolejnego treningu

megaformer workout

Nie ma się wokół: Megaformer w klasach takich jak SLT, CHI50 i Studio MDR wygląda jak średniowieczne urządzenie tortur.

Zgodnie ze stroną internetową firmy, dzięki kombinacji sprężyn, kół pasowych i pasów wiszących, maszyna jest kluczowym elementem Metody Lagree Fitness opracowanej przez firmę Sebastian Lagree.

W skrócie, treningi Metoda Lagree MethodPilates inspirowane ruchami skupiającymi się na sile. Te klasy zyskały renomę w świecie fitness jako jednej z najbardziej wymagających zajęć w morzu zębów rutynowych studiów. Weź to, CrossFit.

"To trudne, ale to dobra rzecz", mówi CheriByrd, właściciel Chi50, studio Lagee Fitness w Chicago. Cennik kilku sesji na tych maszynach może być torturowany. Każda firma Megaformer kosztuje studio około 10 000 dolarów, co prawdopodobnie oznacza, że ​​studia pobierają od 35 do 40 dolarów klasa.

</ p>

Film opublikowany przez SLT Strengthen? Lengthen? Tone (@sltnyc)

</ p>

Jeśli jesteś taki jak my, obejrzyj ten rodzaj gotówkioznacza, że ​​będziesz chciał zdominować te 50 minut pełnego treningu oporu. Bez zamieszania jedzenie waszego cennego czasu, nie pozostawiając żadnego mięśnia. Oto jak najlepiej wykorzystać każdą minutę.

1. Pamiętaj, że platforma Vs 'Carriage'
Uwaga dla początkujących: "Zawsze mówię nowo narodzonym ludziom, że jedyną rzeczą, o której trzeba pamiętać, jest miejsce, w którym znajduje się frachty i gdzie jest platforma", mówi Byrd. FYI: Platforma jest przestrzeń stacjonarną z przodu iz tyłu maszyny. Przewóz jest rzeczą, która przemieszcza się między obu platformami. Bum.

Megaformers mają numery wydrukowane nawozy, więc wiesz, gdzie umieścić swoje dłonie i nogi dla każdego ruchu, a instruktorzy są przeszkoleni do mówienia przez każde ćwiczenie szczegółowo, więc nie musisz patrzeć w górę. - Jak długo uszy są otwarte, jesteś dobry - mówi Byrd.

2. Siodło na środku
Większość studiów nie ma naśladowania instruktoraruchy na maszynie przed klasą, więc jeśli jesteś początkującym lub nie wiesz o swojej formie, unikaj końca rzędu, aby móc oglądać sąsiadów po obu stronach. Jeszcze lepiej - poproś instruktora, aby posadził cię między dwoma doświadczonymi kolegami z klasy. (Gotowa na poważny trening? Sprawdź Women's Health's Lepiej Naked trening DVD)

3. Zwolnij rolkę
Momentum jest brudnym słowem w świecie Megaformer. Każdy ruch powinien odbywać się w bardzo powolnym tempie, więc musisz wziąć ten drżenie. "Powolnij wszystko co najmniej cztery razy", mówi Byrd (Tak, oznacza to, że każdy pojedynczy płuc powinien trwać cztery sekundy lub dłużej). "W ten sposób zapalamy wszystkie te włókna mięśni powolnych i skręcamy do punktu zmęczenie mięśni ", mówi.

4. Wykonaj szybkie przejścia
W przeciwieństwie do innych form ćwiczeń o niskim wpływie, tymoże spodziewać się pot (ciężko) w klasie Megaformer. "Element cardio wchodzi w grę, gdy przejdziesz szybko z jednego ruchu do następnego", mówi "Staraj się nie spoczywać, aby twoje serce utrzymało się przez 50 minut".

5. Przejdź do dodatkowego kredytu
Ta klasa działa, ponieważ jest dość dużoniemożliwe do oszukiwania i łatwiej zwiększyć intensywność. Podnoszenie rąk do góry w powietrzu w celu sprawdzenia równowagi, dodania jednej wiosny lub spowolnienia ruchów do pięciu lub sześciu liczników może pomóc pochwycić twój poparzenie.

</ p>

Zdjęcie opublikowane przez Brooklyn Bodyburn (@brooklynbodyburn) on

</ p>
Zwróć uwagę na: