/ / 4-minutowy trening z obwodami i ramionami

4-minutowy trening obwodowy dla sexy ramion i abs

W większości przypadków chcę skoncentrować się na całych ciałachćwiczenia. Czemu? Kiedy jesteś już gotowy na czas, trening, który będzie skierowany na wszystkie główne grupy mięśniowe, sprawi, że będziesz walczyć o twoje pieniądze.

To powiedziawszy, ćwiczenia specyficzne dla ciała mogą być świetneuzupełnienie cotygodniowych cotygodniowych procedur. To, co kocham w tym treningu, polega na tym, że trwa całkiem ciało treningowe, aby zaangażować jak najwięcej dużych grup mięśniowych, ale skupia się na górnej części ciała i rdzenia. Wynik: Zamiast rozbierać izolacje ruchów, takich jak tripsy i bicepsowe lokle, pracujesz w zespołach mięśni w każdym ruchu, aby ostatecznie dać silniejszy, bardziej wyrzeźbiony górny korpus.

Najlepsza część? Nie musisz spędzać mnóstwo czasu na pocenie, aby uzyskać wspaniałe rezultaty. Przy odpowiedniej wadze i odpowiedniej formie, ten tor zajmuje tylko cztery minuty. To jest to. Można to zrobić samodzielnie, lub dodać go jako finishera do treningu całego ciała, aby dać Ci więcej spalenia górnej części ciała. Lubię rzucić to na koniec biegu na siłowni. (Jako biegacze, wielu z nas często zaniedbuje znaczenie silnego górnego ciała i rdzenia - jest to dobry sposób, aby zrównoważyć wszystkie te niższe ciało bez poświęcania zbyt dużo czasu). (Tonuj, pokonaj stres i czujesz się świetnie przy użyciu nowego DVD z DVD Yoga firmy Rodale).

Dostosuj wagi, które wybierzesz w zależności od tego, jak się maszczuję ten dzień. Idź trochę cięższy, jeśli czujesz się silny lub jest to jedyny trening robisz i trochę lżejsze, jeśli czujesz się opodatkowany lub użyj go jako toru wyścigowego po ciężkim treningu. Skup się na ciasnej, prostej linii od głowy do pięty przez cały obwód (pomyśl o aktywnym ściskaniu glut i rdzenia podczas każdego ćwiczenia!) I "wycisz" biodra. (To znaczy, kiedy rzucasz ciężar lub ciągnie pod siebie, Twoim celem jest utrzymanie biodra w jak najbardziej neutralnym położeniu - nawet i na podłodze, a nie kołysanie się w bok lub w górę iw dół). Te dwie rzeczy nie tylko pomagają aktywnie rdzenia, pomogą Ci również pokonać ból pleców.

Zwróć uwagę na: