/ / Top 10 Yoga Poses dla mężczyzn

Top 10 Yoga Poses dla mężczyzn

Joga dla Mężczyzn: Człowiek Joga Stanowi

Jasne, faceci są fajni z jogą. W końcu musi być świadomy, że to, co sprawia, że ​​marzysz w łóżku, nie wspominając o chłodziarce i bardziej seksowną. Ale czy zaprosiłeś swojego autorytetu do propagowania jogi do klasy, aby znaleźć to, nagle wydaje się, że on zająć się ropą i zobowiązaniami za rok jako strategię unikania? Cóż, mamy dla niego nowość. Joga nie jest przeznaczona tylko dla pań, jak Twilight i towarzyskie wycieczki do łazienki. Joga jest też dla mężczyzn. W rzeczywistości jedna klasa jogi tygodniowo lub tylko kilka ćwiczeń przed treningiem może zwiększyć wytrzymałość, wzmocnić siłę, zapobiegać urazom, a może nawet zapobiegać chorobom serca u chłopaków.

"Mężczyźni często cierpią z powodu napięćbiodra, ścięgna i ramiona, które mogą prowadzić do uszkodzenia ciała lub osłabienia ", mówi Baron Baptiste, znany ekspert w dziedzinie energetyki jogi i asystent trenera z Filadelfia Orły" Nadmierne treningi w każdym sporcie mogą powodować powtarzające się stresy i inne poważne obrażenia. Joga to trening całego ciała, który tworzy siłę i elastyczność. [Oni] muszą mieć oboje. Jedno bez drugiego jest przepisem na katastrofę.

Nie wiesz gdzie (i jak) go mieć? Zabierz go do ćwiczeń tych 10 stwarzających Baptiste zaleca, aby wyciągnąć chłopaki "ścisłe miejsca (jak ramiona, biodra i pachwina) i wzmocnienia mięśni, które nie kochają podczas treningów siłowni (jak na nogach i kolanach). wciąż mówiąc o swoich podatkach lub bałagan w garażu, nazywając jego imię, zaoferuj się jego osobistemu instruktorowi i przekupić go w razie potrzeby po treningu.

Obejrzyj 10 najlepszych mężczyzn
pokaz slajdów.

Aby znaleźć więcej wspaniałych posunięć dla swojego człowieka, odwiedź Centrum Zdrowia Mężczyzn Men.

Zwróć uwagę na: