/ / 10 walczących tylko blondynki mogą naprawdę zrozumieć

Tylko 10 Walczących Tylko Blondynki naprawdę potrafią zrozumieć

lalka Barbie

Bądźmy realni: Bycie blondynką jest niesamowite. Twoje uczciwe pasmo wyglądają elegancko w każdym sezonie. I szare włosy? To nie będzie zauważalne od wieków. Buuuuut są też pewne wady, które mają lżejsze zamki. Oto 10 rzeczy, które tylko blondynowie zrozumieją:

1. Twoje włosy są tłuste w gorącej sekundy. Im jaśniejsze pasma, tym szybciej zaczynają wyglądać tłuste. Dobry suchy szampon doskonale miesza się z kolorem.

2. Chlor jest Twoim największym wrogiem. Ta cała twoja włosa-na-bieli-zielona-jeśli-pływasz-zbyt-długie rzeczy nie żart. Uważaj na zbyt wiele dni w basenie lub ryzykujesz wyglądanie jak Ryan Lochte po basenie w Rio.

przez GIPHY

3. Poczekaj, żartuję: Ciepło jest Twoim największym wrogiem. Włosy blond są bardziej kruche, więc przez cały ten czas w Drybar robi dodatkowe szkody dla "roboty". Cue przekleństwo podzielonych końców.

4. Nie możesz nosić różowy, nie wyglądając jak Barbie. Niezależnie od tego, jak bardzo kochasz kolor, trudno jest wyrwać się bez wchodzenia na teren plastiku.

przez GIPHY

5. Żyjesz z purpurowego szamponu. Blondynki zawsze walczą z bolesnością. Zapomnieć o szamponach fioletowych podczas spakowania na weekend kawalerski z zespołem oznacza, że ​​Twoje pasma są wkręcone.

6. Potrzebujesz specjalnych krawatów do włosów i szpilki bobby. Wypożyczenie ich od brunetki przyjaciel nie jest opcją, gdy masz super-lekkie włosy. Oznacza to, że chyba nie chcesz Wspaniały że Twoje pasma są trzymane w miejscu przez 24 szpilki.

7. Nie możesz opuścić domu bez tuszu do rzęs. Lżejsze włosy, lżej rzęsy. W rzeczywistości, bez tusz do rzęs, są praktycznie niewidoczne. Uważaj na blizną małe dzieci w godzinach porannych.

przez GIPHY

8. Napełnianie czoła może być b * tch. To samo dotyczy twoich brwi. Nawet jeśli są grube, są lekkie, co sprawia, że ​​gra na czole z poziomu Lilly Collins jest prawie niemożliwa.

9. Korzenie są zawsze problemem. Blondynki mają do czynienia z utrzymaniem stałej barwy. Spędzenie nawet kilku godzin w słońcu rozjaśnia włosy, co jest świetne, dopóki nie nagle radzisz sobie z ciemnymi korzeniami kilka tygodni później. Jeszcze jeden powód, aby życzyć lato trwałoby na zawsze.

10. Ludzie myślą, że jesteś głupi. Najgorszą rzeczą dotyczącą bycia blondynką jest zmaganie się z życiem śmiesznych blond śmiesznych żartów. Zdobądź nowy materiał, nienawidzę.

przez GIPHY

Zwróć uwagę na: