/ Dokładnie tego, co lekarz dermatolog używa, aby zachować trądzik i trądzik różowaty w tkance

Dokładnie to, co lekarz dermatolog używa, aby Trzymić trądzik i trądzik różowaty

co dermatolog używa na własną twarz

RANO. Krok 1

"Rosacea może być spowodowany stresem i hormonami,które rozszerzają naczynia krwionośne, co powoduje czerwoną cerę. Nie chcę pogłębiać mojej skóry, więc umyj się miękką wodą (zainstalowałem filtr w moim domu, aby usunąć irytujące minerały, takie jak wapń) i używać kremowego mycia twarzy, który jest hipoalergiczny, co jest najlepszym sposobem zapobiegania reakcjom skórnym . "

Kup to: Neutrogena Ultra Gentle Daily Cleanser, Amazon.com

co dermatolog używa na własną twarz

RANO. Krok 2

"Zaczynamy od zapełnionej antyoksydantem surowicyzneutralizować rosacezogenne wolne rodniki. Potem siadam na zabarwionym kremem przeciwsłonecznym (podwojono go jako podłoże). Wersje mineralne są najlepsze dla skóry drażliwej; tworzą fizyczny blok, podczas gdy substancje chemiczne wiążą się ze skórą, aby wchłonąć promienie, powodując mikroskopijne reakcje chemiczne, które mogą być uczulające ".

Kup to: SkinCeuticals C E Ferulic, Amazon.com

Kup to: Tizo Ultra Zinc Body & Face Krem przeciwzmarszczkowy podbarwiony SPF 40, Amazon.com

Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o trądziku dorosłych (w tym dlaczego wciąż go uzyskuje się):

co dermatolog używa na własną twarz

PO POŁUDNIU. Krok 1

"Kiedy byłem młodszy, wziąłem dwa cyklesuper-wysuszenie recepty Accutane ponieważ miałem trądzik trądzik (rodzaj, który nie odejdzie od typowych zabiegów). Ciągle mam okazjonalne wypryski, więc wolę spieniący się środek czyszczący, który usuwa wszystkie nadmiarowe oleje bez usuwania skóry i daje mi głęboką czystość każdej nocy ".

Kup to: La Roche-Posay Effaclar żel do mycia twarzy, $ 15, Amazon.com

co dermatolog używa na własną twarz

PO POŁUDNIU. Krok 2

"Przez większość nocy używam tylko środka nawilżającegoceramidy. Dwa razy w tygodniu będę koktajlem z Renova, kremową recepturą retinoidową, mniej schnącą niż modele żelowe. Nie mogę tego używać każdej nocy, ponieważ może powodować podrażnienie, ale retinoidy są świetne dla trądziku i trądziku różowatego. Dają naczynia krwionośne większą strukturę poprzez zwiększenie produkcji kolagenu w celu zwalczania zaczerwienienia i wzbierają zewnętrzną warstwę skóry, aby zapobiec zaparowaniu ".

Kup to: Krem nawilżający CeraVe, 15 USD, Amazon.com

co dermatolog używa na własną twarz

Raz w tygodniu

"Te same probiotyki (pomocne bakterie, któreprzywrócenia równowagi flory), które ludzie zwykle spożywają doustnie, mogą być również stosowane miejscowo. Zasadniczo, ci faceci mogą ponownie spienić dobre bakterie na powierzchni skóry, aby zapobiec zapaleniu, które powodują piklowanie. acnes inaczej by stworzyli. Raz w tygodniu stosuję probiotyczny, prosty grecki jogurt zmieszany z miód na twarzy przez około 30 minut, aby zachować spokój skóry ".

co dermatolog używa na własną twarz

Sześć razy w roku
"Urząd w biurze SilkPeel (około 175 dolarów asesja) działa jak mydło do twarzy; rękojeść używa ssania, aby wyciągnąć czarne włosy, a jednocześnie infuzji skóry kwasem salicylowym, aby zapobiec wypryskiem lub kwasem hialuronowym do plump lines (wybrać). Przełączam się między tymi dwoma, w zależności od tego, jaka jest moja skóra.

co dermatolog używa na własną twarz

Raz w roku

"Ze względu na wąską długość fali, VBeamimpulsowy laser barwnikowy (średnia cena 750 dolarów na leczenie) jest bardzo dokładny w celu skierowania zaczerwienienia. Działa, migając światło, które pochłania całe czerwone i niszczy. Ostatecznie czerwień powraca, ponieważ niestety nie ma niczego, co leczy trądzik różowaty, a ja żyję w L.A., obszarze o ekstremalnych temperaturach i suchej pogodzie, które wywołują stan. "

Zwróć uwagę na: