/ / 7 Zabawa Nowe pomysły na gorące pomieszanie

7 Zabawa Nowe pomysły na gorące pomieszanie

Lato nie będzie lato bez hot-dogów(na przykład kurczaki i wegetariańskie psy oczywiście liczą się). Franks może być tradycją ciepłotypową, ale to nie znaczy, że muszą być takie same, stare, takie same. Zmieszaj rzeczy na kolejnym gotowaniu z tymi twórczymi kombinezonami, zainspirowanymi psami, które serwowane są u najlepszych frankfurterów stawów w całym kraju.

Guy Gourmet

Daj swojemu facetowi podpowiedź, że czas się zmiesza z grillem Guy Gourmet dzisiaj! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Pies południowy
Hot Diggity to lokalny hot dog z Filadelfiiale jego kucharze ciągną inspirację z całego kraju. Przypadek w punkcie: W ostatnim klasie hot dog (tak, odbywa się zajęcia), instruktorzy byli na szczycie gorącego psa serem w pimento, musztardą i cebulą. Dowiedz się, jak robić ser topiony z niskotłuszczowego sera, aby spróbować tego w domu.

Włoski Pies

Kiedy myślisz o mieście świecidełko, gorące psy prawdopodobnienie jest pierwszą rzeczą, o której myślę, ale Pink Hot Dogs w Los Angeles od ponad 70 lat jest legendą hollywoodzką. Jadło tam wielu gwiazd, a ich gorące psy są nawet nazwane po gwiazdach - w tym byłych Zdrowie kobiet okładka gwiazdy Giada DeLaurentiis! Imię Giada jest wysoko postawione posiekane pomidory, rozdrobniony ser mozzarella i papryka, cebula i grzyby.

Pies Kochanków Miłośników

Psy wegetariańskie są dobre i wszystkie, ale nie mafaktycznie wszystkie warzywa w nich (zważywszy, że są one zazwyczaj wykonane z soi, które są rośliny strączkowe). Crif Dogs w Nowym Jorku naprawia problem z ich Veggie specjalne, tofu psa objęte posiekane cebulki, pomidory, ogórek i jalapeno. Nawet jeśli wolisz swoje gorące psy z mięsem w nich, to jest nadal smaczne (i pożywne) topping combo.

Tropikalny Pies

Frank "s Night Out, z siedzibą w Plainfield, w stanie Illinois, ma w menu ponad 20 typów hot-dogów (nie licząc codzienności!). Jedna z ulubionych: Jamaican Me Hungry, która pochodzi z sos jerk, mango habanero salsa i cebule z grilla. Jeśli chcesz zwiększyć spożycie witaminy A, możesz dodać świeże, świeże mango.

All-American Dog

Istnieje wiele miejsc, gdzie można kupić hot dogi w NowymYork Park Central Park, ale większość z nich nie była smakowitą - chyba że pójdziesz na Publiczną Taryfę, czyli. Stół koncesyjny, który służy widzom w Szekspiru w spektaklach Parku, znany jest z piknikowego psa. Zrób riff na talerzu w domu pokruszone ziemniaki z grilla (pieczone, jeśli chcesz), posiekane kalmary i musztardę.

Pikantny Pies

Jeśli nie mieszkasz w Dallas w Teksasie, nie będziesz w stanie spróbować domowych psów wegetariańskich z Lucky Duck Dogs, w domu - ale możesz zainspirować się tym, na co rzucają: szpinakiem, freskiem Queso i sosem Sriracha. Yum!

Puszysty pies

Krok pierwszy: Zrób pikantną kukurydzę smak, mieszając ze sobą słodka kukurydza, smaczny smak i papryka jalapeno. Krok drugi: wbić go na gorący pies i dodać sól selera, a la hot dog z Ohioan z Hot Dog Palace w Columbus w stanie Ohio. Krok trzeci: cieszyć się!

Pies grecki

Czy liczy się jako dieta śródziemnomorska, jeśli załadujesz hot doga ogórek, pomidor, cebula, feta, oliwki, oregano i sos tzatziki i na górze całą rzecz z pepperoncini? To właśnie to, co Hot Dogs on Main w Dunedin, na Florydzie, czyni z psem z greckiego psa - i jest całkowicie smaczne.

Zwróć uwagę na: