/ / 5 Wysokogatunkowe lody, które są jak impreza w jamie ustnej

5 Lody o wysokiej zawartości białka, takie jak impreza w jamie ustnej

lody o wysokiej zawartości białka

Forte Gelato

Białko: 15 gramów na porcję
Wiemy, pierwsze lody na naszej liście nie jestw zasadzie lody. Ale gelato jest o wiele lepszy niż lody, prawda? Dodatkowo, Forte Gelato jest wytwarzany z ekologicznych, uczciwej wymiany składników (takich jak żółtka bez klatek dla dodatkowej śmietanki) oraz białka mleka dla zwiększenia satiating.
Kup to w smakach jak: czekolada, wanilia, imbir i espresso

lody o wysokiej zawartości białka

IceNLean

Białko: 10 do 20 gramów na porcję
Jeśli wybierzesz IceNLean w budowie mięśniw wersji, jedzesz obfite 20 gramów białka, dzięki białemu serwatce z trawą. Chodzi o to, ile dostałeś w połowie kubka piersi z kurczaka. Jedynym minusem? Musisz być kochankiem czekolady, ponieważ jest to jedyny smak IceNLean.
Kup to w smakach jak: czekolady lub lekkiej czekolady

lody o wysokiej zawartości białka

Prosperować

Białko: 9 gramów na porcję
Ludzie za Thrive mówią, że można je cieszyćsuplement diety, a nawet poprawić wydajność ćwiczeń. To dlatego, że ten piwo ma nie tylko dodatkowe białko, zawiera również 24 różne witaminy i minerały oraz cztery probiotyki.
Kup to w smakach jak: solone karmelki, masło orzechowe, czekoladowe, waniliowe i truskawkowe

lody o wysokiej zawartości białka

OŚWIECONY

Białko: 7 gramów na porcję
Z POWROTEM nazywa się "dobrym na lód"krem ". I musimy się zgodzić. Choć lody nie są lepsze dla ciebie niż, powiedzmy, surowe warzywa, ENLIGHTENED na pewno ma odrobinę odżywcze na ben i Jerry's na świecie - poza zwiększeniem białka, Dostajesz też 20 procent swojego dziennego błonnika w jednej porcji i tylko 5 gramów cukru.
Kup to w smakach jak: mrożonej gorącej czekolady, masła orzechowego, czekoladowego, karmelu solnego morskiego i czekolady miętowej

lody o wysokiej zawartości białka

Halo Top

Białko: 6 gramów na porcję
Prawda: Halo Top ma tylko trochę więcej białka niż typowe lody (Haagen-Dazs ma około 5 gramów na porcję), ale nadal uważamy, że zasługuje na miejsce na tej liście. Czemu? Oprócz tego dodatkowego gramu białego, cały kufel Halo Top zawiera tylko 240 kalorii i 16 gramów cukru. Porównaj to z ponad 1000 kalorii i 76 gramów cukru, które można dostać w kufie Haagen-Dazs. Zadzwonilibyśmy do bardzo dobrego zamiany.
Kup to w smakach jak: czekoladowe mocha chip, ciasto urodzinowe, ciasto cytrynowe, a zwykle czekolada, wanilia i truskawka

Zwróć uwagę na: