/ / Pierwsze fryzury? Zadaj sobie te 7 pierwszych pytań

Pierwsze fryzury? Zadaj sobie te 7 pierwszych pytań

fryzura stylizacja na pytania

Nie jest tajemnicą, że zmiana włosów może byćprzerażający AF. Z jednej strony można skończyć wyglądać jak twój najlepszy sam siebie; z drugiej strony rzeczy mogą się źle myśleć, a ty będziesz musiał spędzić tygodnie w ukryciu, podczas gdy czekasz na rzeczy, które wyrosną.

Ale zmiany włosów nie muszą być takiepobudzenie lękowe. Dlatego warto spróbować dokładnie dowiedzieć się, czego chcesz (i po co to chcesz) przed zarezerwowaniem spotkania. Poprosiliśmy najlepszych stylistów o ich podjęcie największych pytań, o które warto zadać sobie pytanie, zanim nawet postawisz stopę w salonie. Oto ich sugestie:

DLA CUTÓW:

1. Jak często nosiam koński ogon?

To jest kluczowe pytanie dla ludzi, którzy sąbiorąc pod uwagę krótsze - mówi Steven DeCarlo, starszy stylista w salonie Mizu New York. Oczywiście, jeśli idziesz za krótko, możesz się zakręcić w dziale updo. Porozmawiaj ze swoim stylistą, jeśli nie wiesz, jak krótko można bezpiecznie jechać.

Nie jesteś gotowy wyciĘ ... ć to wszystko? Nigdy się nie boję - oto cztery sposoby, dzięki któremu możesz rozdawać codzienną bułkę:

2. Ile czasu chcę spędzić na włosach?

Bangs są wielkimi. "Jeśli chodzi o hiacytory, mogą i mają tendencję do większej konserwacji", mówi DeCarlo. "To jest coś, o czym zawsze mówię, zanim wyciągnę grzywę na kobietę." Czy jesteś gotowa wejść na regularne trymery? I czy jesteś gotowy do stylu swoich bangs codziennie? Jeśli nie, to prawdopodobnie nie jest to dla ciebie.

3. Czy jestem gotowa wstrząsnąć?

Jet Rhys, stylista sław w San Diego, mówizawsze pyta ludzi, jak długo myśleli o zmianie, gdy mówią, że chcą transformacji. "Jeśli odpowiedź brzmi za ostatni miesiąc lub dłużej, wiem, że jest gotowa na nowy wygląd" - mówi Rhys. Jeśli zdecydujesz się to na kaprys, może dać mu kolejny lub dwa tygodnie.

4. Czy wygląd chcę istnieć?

Prawdopodobnie słyszałeś wcześniej, że powinieneś wziąćzdjęcia ze sobą, a stylistki mówią, że to naprawdę dobry pomysł - zarówno dla nich, jak i dla Ciebie, aby wygląd był pożądany. Twój stylista powinien spojrzeć na zdjęcia, które przyniosłeś i bądź szczery, czy wygląd będzie dla Ciebie skuteczny, mówi Rhys. Jeśli nie, zazwyczaj zaproponuje poprawki, aby zrobić to dobrze. (Pasuj i czujesz się świetnie z Women's Health's All In 18 DVD!)

DLA KOLORU

5. Kiedy byłem najbardziej szczęśliwy z moim kolorem włosów?

To dziwne pytanie, ale FrankFriscioni, projektant kolorystyki w salonie Oon Arvelo na Manhattanie, mówi, że ma znaczenie. Jeśli chcesz odzyskać kolor, jaki miałeś, kiedy byłeś dzieckiem na plaży, to opowiada inną historię niż tę, którą lubiłeś podczas podróży służbowej w zeszłym roku. Oznacza to, że możesz naprawdę poszukać beztroskiego, młodszego koloru - stylista może pomóc w odrobinie koloru, który Ci się podobał.

6. Jaki jest mój odcień skóry przez większość roku?

Odcień skóry może ulec zmianie, w zależności od czasuroku i czy po prostu poszedłeś na wakacje, mówi Friscioni, a to może mieć znaczenie w tym, jak długo chcesz zachować kolor. Na przykład, jeśli masz tendencję do bladości przez większość roku, bielony blondynka może wymyć cię.

7. Gdzie ja będę za sześć tygodni? A potem sześć tygodni?

Zmiany koloru włosów nie są żartem, a Friscioniwskazuje, że wymagają utrzymania, aby zakrywać korzenie i dotykać blaknięcia koloru. Jeśli planujesz dokonać duże zmiany i chcesz zachować to nowe, upewnij się, że nie będzie poza miasto w ciągu miesiąca.

Oczywiście, zmiany włosów są wielkim problemem, iFriscioni mówi, że warto wchłonąć nowy wygląd. Sprawdź to w nie-salonowym świetle dziennym i zobacz, jak odczuwasz to w ciągu kilku dni. Jeśli nadal jesteś wzbudzona, świetnie. Jeśli nie, zadzwoń do swojego stylisty - on lub ona powinna być gotowa pracować z Tobą, aby to poprawić.

Zwróć uwagę na: