/ / How To: Tanie fryzury letnie

Jak: Lato Pretty Summer

Moda Plait
"Skinny turbany są stylowym sposobem na utrzymanie włosów na twarzy". -Jeffrey Paul, słynny fryzjer.

Krok po kroku
Spritz spray do teksturowania na czyste, suche włosy dla tekstury i przytrzymaj (spróbuj Alterna Summer Hair Rx Skóra Texturizing Woda Oceanu, 20 USD, beauty.com).

Pociągnij włosy do jednej strony szyi i warkoczprzez długie ramię, aż pojawi się od jednego końca od końców, a następnie przymocuj elastyczną taśmą. (Dla włosów, które mają długość ramion lub krótszych, zbieraj włosy do bocznej kucyki).

Pociągnij turbanową owijkę wokół głowy i szyi; popchnij go tak leży wzdłuż linii włosów (pokazano: L.Erickson USA Trzpień Interlock Turban, 38 USD, franceluxe.com). Delikatnie pociągnij każdą stronę oplotu, aby ją poluzować; tym bardziej cofnij, chłodnica będzie wyglądać. To lato "jest o naturalnych fryzurach.Deep Sweep
"Wyrafinowana barreta dodaje wrażenie wyrafinowanego włosa." -Jeffrey Paul

Krok po kroku
Pomyłkę rozpryskującą teksturą na czyste, suche włosy, aby nadać mu nieuprzejmy wygląd i matową strukturę (spróbuj Kosmetyki do pielęgnacji włosów Oribe Dry Texturizing Spray, 39 USD, oribe.com).

Lekko owija włosy po jednej stronie głowy. To sprawi, że twoje włosy będą lepiej chwytane i pomagają włożeniu barretta.

Utwórz część boczną (używając najwyższego punktu jednej brew jako przewodnika) i przesuń przód włosów w czoło ku stronie, którą drażniłeś.

Zbieraj włosy i przyklej do bariery na poziomie oczu (pokazano: Klip Evita Peroni "Vernie", 19 USD, hairboutique.com). Zakończ sprayem do włosów (spróbuj V05 Perfumy do stylizacji włosów, 2 dolary, w aptekach).Wiatrujące fale
"Fale płynące są bez wysiłku sexy, a skręty sprawiają, że wygląd jest bardziej figlarny". -Miok, fryzjer w Nowym Jorku

Krok po kroku
Pracuj piłką golfową
</ article>
Zwróć uwagę na:
2016-2017 sabrin97.org - Prawa autorskie do tekstu, zdjęć i materiałów wideo publikowanych na tej stronie należy do ich prawowitych właścicieli.