/ Według najlepszych lekarzy dermatologów

Według najlepszych lekarzy dermatologów

Neutrogena bez oleju Trądzik Różowy Grapefruit Facial Cleanser

Neutrogena bez oleju Trądzik Różowy Grapefruit Facial Cleanser

Różowy mydło z grejpfruta jest obsesją na punkcieklasyczny z jakiegoś powodu. Ma następujące towary: Jest to kwas salicylowy, który ma na celu oczyszczanie od czarnych nici po przekrwienie, a także witaminę C w celu wyważenia oleju, zwłaszcza w strefie T. Co więcej, zapach światła cytrusowego zapewnia (czasem dużo- potrzebne) wzmocnienie w godzinach porannych.

Kup to: 9 USD, walgreens.com

Biore Charcoal Acne Cleanser

Biore Charcoal Acne Cleanser

Kwas salicylowy w połączeniu z węglem wigleje jegow pory, aby wyczyścić cały ten olej i skórny garnek komórek. Będziesz cieszyć się tym, jak miło jest ochłoda, które pozostawia wrażenie wyartykułowanej twarzy. Jeśli poczujesz się trochę sucho, uzupełnij miły, niezakłóczony środek nawilżający.

Kup to: 6 USD, Amazon.com

Dowiedz się, co możesz wiedzieć o trądziku dorosłych:

Neutrogena Rapid Clear Ustnia Acne Cleanser

Neutrogena Rapid Clear Ustnia Acne Cleanser

10% nadtlenku benzoilu, to idzieże może to doprowadzić do wyschnięcia, może to być pomocne w podjęciu łatwiejszego podejścia do tego. Zacznij od używania raz dziennie i codziennie. budować jak tolerować.

Kup to: 8 USD, Amazon.com

(Uzupełnij swój schemat pielęgnacji skóry przy użyciu tej głębokiej oczyszczającej, oczyszczającej maseczki glinianej z Women's Health Boutique.)

Nadtlenek benzoilu panoxylylu Trądzik kremowy

Nadtlenek benzoilu panoxylylu Trądzik kremowy

Inny środek czyszczący BP, ten pierścień w umiarkowanej sile 4%. To jest zapakowane w kremowy preparat, który zapewnia dodatkową wilgotność, dzięki czemu pozostawia się miękką skórę

</ article>
Zwróć uwagę na:
2016-2017 sabrin97.org - Prawa autorskie do tekstu, zdjęć i materiałów wideo publikowanych na tej stronie należy do ich prawowitych właścicieli.